www.pons.eu - darmowy słownik internetowy
Egzamin gimnazjalny

EGZAMIN MATURALNY
ANGIELSKI
niemiecki
Repetytorium gimnazjalne – Więcej niż powtórkaISBN: 978-83-7608-827-3

Cena: 29,90 zł
Liczba stron: 336
Z Repetytorium gimnazjalnym – więcej niż powtórka uczeń powtarza krok po kroku wiadomości i sprawdza swoje umiejętności przed egzaminem z języka niemieckiego.

Klarowna i konsekwentna struktura książki, w tym każdego z rozdziałów, pomaga uczniowi w skutecznym przygotowaniu się do egzaminu, ponieważ:
  • w 14 tematycznych rozdziałach zamieszczono liczne zadania do słuchania, czytania i reagowania językowego w formacie egzaminacyjnym z towarzyszącymi im słowniczkami,
  • słowniczki dotyczą poruszanych aspektów tematycznych i umożliwiają również aktywną powtórkę słownictwa,
  • zestawienie wymaganej na egzaminie gramatyki, klucz z rozwiązaniami, odnośniki do standardów egzaminacyjnych oraz płyty CD ułatwiają przygotowanie się do egzaminu w szkole i w domu.
Książka ta wprowadza ucznia w struktury egzaminu gimnazjalnego, omawiając poszczególne jego części, prezentując konstrukcję arkusza zadań i przykłady rozwiązań. Dzięki jasno sprecyzowanym wymaganiom uczeń dowie się, czego spodziewać się na egzaminie.

 Pobierz załącznik gramatyczny z nowego wydania repetytorium (sierpień 2010).Rozdział przykładowy
Repetytorium gimnazjalne
Kup w Merlinie

Polecamy również

Repetytorium gimnazjalne - Język niemiecki. Komunikacja, słownictwo, gramatyka Zestawy egzaminacyjne do gimnazjum -
Język niemiecki
Repetytorium gimnazjalne - Język niemiecki. Komunikacja, słownictwo, gramatyka Powtórka najważniejszych elementów wymaganych na egzaminie gimnazjalnym: zwrotów i wyrażeń, niezbędnego słownictwa, podstaw gramatyki.

Więcej ....

Zestawy egzaminacyjne do gimnazjum - język niemiecki Sześc kompletnych zestawów egzaminacyjnych obejmujących zadania sprawdzajace wiadomosci i umiejętności w trzech obszarach standardów wymagań egzaminacyjnych.

Więcej ....

LINKI
KONTAKT O REPETYTORIACH O NAS JAK KUPIĆ

Nasi parterzy:
Cogito - dwutygodnik dla licealistów    Polski Portal Edukacyjny   Dwumiesięcznik dla nauczycieli i lektorów niemieckiego      Czasopisma z klasą

Copyright © 2010 Wydawnictwo LektorKlett Sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone.